Nieuwsoverzicht

NK Indoor Aspiranten 2019

10 maart 2019

In onze accommodatie is het NK Indoor Aspiranten succesvol verlopen.

Ook hebben twee VZOD-ers een medaille in de wacht gesleept.

Gefeliciteerd Jurgen Zegveld en Thijn Vermeule.

Hierbij de volledige uitslag:

  Uitslag Ned. Kamp. Indoor Aspiranten  2019  9-3-2019
  B.nr. Naam Vereniging Score
  Recurve Jongens 11/12 jaar    
1 172491 Allon Keja 1399 A.A.T.C. 282
2 170574 Jarno van Gorkum 1094 Concordia 278
3 167162 Sem Lont 1004 Sint Sebastiaen 256
4 166350 Wessel de Groote 1107 V.Z.O.D. Zeelst 249
5 172901 Loek Hendriks 1289 HBV Midden Limburg 249
6 170658 Bodhi van Otterlo 1249 De Waterlandschutters 248
7 173313 Tymo Melis 1284 De Meierijers 240
8 173223 Jorgos van Zuijlen 1087 De Vriendenkring 1897 233
9 170215 Rob van Hedel 1075 Doele Concordia Welvaren 233
10 168511 Jordy Roeffen 1155 De Schutroe 231
11 172234 Jasper Koenis 1001 Frederik Hendrik 224
12 167355 Niels Swinkels 1155 De Schutroe 204
13 171468 Arlon Staffeleu 1010 Concordia Florebith 193
14 171521 Kimi Op de Weegh 1060 Alliance d'Amitié 190
15 169721 Robbin van Hooff 1110 Willem Tell 189
16 173015 Thijs Toonen 1142 Strijd in Vrede 182
  Recurve Meisjes  11/12 jaar    
1 167619 Esmeralda Struijk 1022 De Heerlijkheid 269
2 171982 Siora Porsius 1285 H.B.S. Pijlsnel 268
3 171843 Sophie van Aarle 1045 Landmans Unie 263
4 171925 Lisa Koster 1285 H.B.S. Pijlsnel 244
5 169332 Annick Panhuijsen 1312 HBS Almere 237
6 172269 Mirthe Geraedts 1342 Grensschutters 233
7 172963 Nele Bakker 1060 Alliance d'Amitié 229
8 172208 Amna Almansour 1179 Wilhelmina 212
9 172545 Lara Harm 1006 HKS Zoetermeer 211
10 171014 Moira van den Hoogenhoff 1274 De Hockendam 174
11 173318 Yara Bedaf 1010 Concordia Florebith 124
12 171477 Alissa Baaijens 1087 De Vriendenkring 1897 114
  Recurve Jongens t/m 10 jaar    
1 170850 Lars Koreman 1244 Saense Handboog Skutters 249
2 168145 Thijs Aarts 1153 Ons Genoegen 221
3 170631 Joep Bijvelds 1085 V.Z.O.D. Volkel 215
4 169816 Mike Brunenberg 1174 HBV Ontspanning 201
5 172458 Ties Bergmans 1076 Concordia 195
6 170552 Joey Plaizier 1060 Alliance d'Amitié 176
7 172220 Jason Stam 1010 Concordia Florebith N.A
8 173263 Mike Oerlemans 1010 Concordia Florebith N.A
  Recurve Meisjes  t/m 10 jaar    
1 171355 Laura Wisse 1035 Vriendenkring 254
2 172540 Vera de Groot 1153 Ons Genoegen 221
3 172951 Aya Almansour 1179 Wilhelmina 220
4 173360 Kris van den Munckhof 1153 Ons Genoegen 204
5 172846 Anniek Haasnoot 1237 HBSV Brederode Afgemeld
  Compound Meisjes 11/12 jaar    
1 170003 Marit Daatzelaar 1072 L Arc 256
2 173540 Jessie van den Munckhof 1153 Ons Genoegen 248
3 172142 Zoë Vlaardingerbroek 1329 HBC Doelgericht 247
4 170800 Benthe Peijen 1326 Schutterij Ravenstein 243
  Compound Jongens t/m 10 jaar    
1 169081 Kimi Geboers 1123 Rozenjacht Recht Door Zee 269
2 172835 Oliver Bos 1312 HBS Almere 244
3 172160 Liam van der Veeken 1312 HBS Almere 225
  Compound Meisjes t/m 10 jaar    
1 170963 Jara Remst 1098 Ogio Eindhoven 230
2 171661 Roos Bruel 1326 Schutterij Ravenstein 218
  Barebow Jongens 11/12 jaar    
1 172731 Jurgen Zegveld 1107 V.Z.O.D. Zeelst 207
2 170241 Thijn Vermeule 1107 V.Z.O.D. Zeelst 162
  Instinctive Bow Jongens 11/12 jaar    
2 167924 Davey de Jong 1326 Schutterij Ravenstein 132
1 170333 Stijn van de Moosdijk 1098Ogio Eindhoven 110

< Terug naar het overzicht

Adresgegevens
Handboogvereniging Vreugde Zij Ons Doel
Blaarthemseweg 84, 5502 JW Veldhoven
Telefoon: 040-254 9979
Openingstijden
Dinsdagavond van 19:00 tot 23:00 uur
Woensdag van 13:30 tot 16:30 uur, van 19:00 tot 22:00 uur
Donderdagavond van 19:00 tot 23:00 uur
Zondag van 10:00 tot 12:00 uur
Ontwerp en techniek © 2009-2019 Montay Media